Najaarscompetitie 2017

Donderdag

8/9 competitie - Team 1
2e klasse Afd. 4040

  • Bart Herteloh
  • Loni Houben
  • Bas Knijnenburg
  • Freke Beckmann-Spijkers
  • Frans Vos

8/9 competitie - Team 2
2e klasse Afd. 4055

  • Marlou van Boxtel
  • Koen Engelen
  • Resie Forschelen
  • Maud Jeukens
  • Bjorg Ray
  • Gilles Vissenberg

8/9 competitie - Team 3
2e klasse Afd. 4038

  • Vivian Hendrikx
  • Roy Smeets
  • Oscar Faber
  • Ilse Hakvoort
  • Ciel Vleeshouwers

Dames dubbel 17+ - Team 1
3e klasse Afd. 3435

  • Jet Sampers
  • Patricia van de Kerkhof
  • Ilse Jordens
  • lot Ignasia
  • Mieke Dols
  • Jeanine Quaedflieg

Vrijdagavond

Dames dubbel 17+ - Team 1
3e klasse Afd. 3609

  • Linda van den Einden
  • Carmen van de Stelt
  • Claudine Roselle
  • Susanne van Keeken
  • Annerieke Ray-Engels

Gemengd dubbel 17+ - Team 1
3e klasse Afd. 0739

  • Endy van den Hurck
  • Don Frencken
  • Ivo Groteclaes
  • Linda Stevens
  • Saar Tesser
  • Vicky Geurts

Heren dubbel 17+ - Team 1
1e klasse Afd. 2036

  • Maurice Knoops
  • Bart Hendriks
  • Roel Spee
  • Luis Almagro

Gemengd dubbel 35+ - Team 1
2e klasse Afd. 0958

  • Jack Deenen
  • W. Niessen
  • Yvonne op het Broek
  •  
  •  

Heren dubbel 35+ - Team 1
2e klasse Afd. 2284

  • Huub Grein
  • Paul Julicher
  • Nils Sips
  • Marc Vaessen
  • Rene van Mierlo
  • Menno de Koning

Heren dubbel 35+ - Team 2
3e klasse Afd. 2332

  • Paul Walenberg
  • Edwin Jansen
  • Maurice Plaisier
  • Johan van Herten
  • Mark Vlaar
  • Bart Peerboom
  • Edmond Wijler

Heren dubbel 35+ - Team 3
3e klasse Afd. 2331

  • Roshan Sykes
  • Richard Petersen
  • Marijn Thissen
  • Robert Hertel
  • Arthur Bink
  •  
  •  

Heren dubbel 17+ - Team 2
3e klasse Afd. 2116

  • Dave Mevissen
  • Marco Peeters
  • Christof Frenken
  • Christian Pregled
  • Dion Nijskens
  • Maurice Deenen
  • Claudio Geelen
  • Benny Rutten

Heren dubbel 50+ - Team 1
2e klasse Afd. 1972

  • J Daamen
  • H Groenendijk
  • L Hernaamt
  • E. Nevels
  • L Peters

Zaterdag

Gemengd Dubbel 17+ - Team 1
1e klasse Afd. 0215

  • Wendy van Horen
  • Kristel Smeets
  • Anne van der Loo
  • Climmy Keijsers
  • Roel Gerardts
  • Ric Reulen
  • Jorden Vossen

Gemengd dubbel 17+ - Team 2
1e klasse Afd. 0215

  • Sabien Perey
  • Wieneke Groot
  • Rob Lehaen
  • Bart Steenman
  •  
  •  
  •  
  •  

Gemengd dubbel 17+ - Team
2e klasse Afd. 0239

  • Rene Hendriks
  • Ad Rijners
  • Bob Delwig
  • Carin Franssen-Hendriks
  • Anne de Ponti
  • Sandra Claessen
  • J van der Ham

Zondag

Heren - Team 1

  • Rogier Kok
  • Sjoerd Janssens
  • Frank Thissen
  • Ruud van Lottum
  • Ron Huskens

Gemengd - Team 1

  • Wouter Bink
  • Juul v/d Borst
  • Jeroen Goossens
  • Ariana Kazem
  • Naomi Vullers
  • Gina-Maria Jakobs

Meisjes t/m 14 - Team 1

  • Mare Beurskens
  • Julie Hertel
  • Milou Klingen
  • Floor K├╝ster

Meisjes t/m 14 - Team 2

  • Lonneke Bink
  • Nonna Hamans
  • Schuyler Langley
  • Jada Sykes

Meisjes t/m 14 - Team 3

  • Julie van Dielen
  • Carmen van Gennep
  • Isa Kivit van Haaften
  • Mare van Horen
  • Sam Tinnemans
  • Roos Schellen

Meisjes t/m 14 - Team 4

  • Charlotte Kicken
  • Ludivine Lima
  • Veerle Schreurs
  • Pleun Steenman
  • Simone Vocking
  •  
  •  

Jongens t/m 14 - Team 1

  • Neo Arents
  • Luke Evers
  • Tom Feijen
  • Thomas Geukemeijer
  • Rowan Spee

Jongens t/m 17 - Team 1

  • Jules Breuer
  • Jens Duyfjes
  • Jelle Gerardts
  • Jip van Hoef
  • Roy Goossens
  • Luke Steegh