Competitieteams junioren

Competitieteams Tenniskids Rood-Oranje-Groen

District competitie Geel

Voorjaar 2017 inclusief de speeldagen

Speeldagen Rood en Oranje

Periode 1: zondag 19 maart – zondag 26 maart – zondag 2 april – zondag 16 april

Periode 2: zondag 11 juni – zondag 18 juni – zondag 25 juni

Rood 1.1 afd. 21-153

  • Indi Mahadew
  • Tim Beurskens
  • Milan Peeters
  • Selina Pellaers
  • Job Mevissen
  • Jentel Sykes

Rood 1.2 afd. 22-142

  • Youp van Asten
  • Tein Lebouille
  • Kjel Readhead
  • Jelle Theunissen
  •  
  •  

Rood 2.1 afd. 28-134

  • Simon Demandt
  • Sjoerd Kessels
  • Merijn Sibbing
  • Teun Ramaekers
  • Johan Ubags
  • Nino Vos

Rood 2.2 afd. 29-24

  • Alisa Bonné
  • Floor Janssen
  • Isa Remy
  • Roos Zeegers
  •  
  •  

Rood 2.3 afd. 30-132

  • Nikki Beurskens
  • Fien Lebouille
  • Lani Vos

Oranje 1.1 afd. 30-193

  • Evy Kivit van Haaften
  • Josephine Kicken
  • Valentine Lima
  • Tessel Pfeiffer
  • Jikke Seelie
  • Sophie Ray

Oranje 1.2 afd. 32-196

  • Amber Avdic
  • Sophie Hanssen
  • Ise Theunissen
  • Isabelle Kersten
  • Hana Pasagic
  • Sarah Ray

Oranje 2.1 afd. 51-282

  • Jordi Bierbaum
  • Steven Broere
  • Anna van Nieuwenborg
  • Liz Engelen
  • Casper Vocking
  • Veerle Vissenberg

Oranje 2.2 afd. 46-289

  • Raf van Horen
  • Emily Knippenberg
  • Noah Langley
  • Lode Nelissen
  • Larissa Stoks

Speeldagen Groen: 
zondag 9 april – maandag 17 april – zondag 30 april – zondag 30 april - zondag 7 mei – 
zondag 14 mei – zondag 21 mei – zondag 28 mei

Groen 1.1 afd. 016

  • Neo Arents
  • Tom Feijen
  • Luke Evers
  • Thomas Geukemeijer
  • Rowan Spee

Groen 1.2 afd. 017

  • Isa Kivit van Haaften
  • Mare van Horen
  • Ludivine Lima
  • Roos Schellen
  • Sam Tinnemans

Groen 1.3 afd. 015

  • Sterre Kessels
  • Charlotte Kicken
  • Veerle Schreurs
  • Pleun Steenman
  • Simone Vocking

Groen 2.1 afd. 014

  • Ties van de Vin
  • Nils Bouma
  • Jesper Vossen
  • Ties Kurvers
  • Stan Stroeken
  • Ward Vissenberg

Groen 2.2 afd. 033

  • Ellemijn Vaessen
  • Bibi Frencken
  • Lisa Heeren
  • Fleur Hertel
  • Ise Loman
  • Julie Vrencken

Groen 2.3 afd. 032

  • Rodrigo Sonneborn
  • Owen Langley
  • Koen Steenman
  • Jesse Vrencken
  • Luc de Zeeuw
  •  

Speeldagen Geel:
zaterdag 8 april – zaterdag 15 april – zaterdag 29 april – zaterdag 6 mei – zaterdag 13 mei - 
zaterdag 20 mei – zaterdag 27 mei

Grootveld 1 afd.

  • Floor Küsters
  • Nonna Hamans
  • Julie Hertel
  • Milou Klingen
  • Ise Loman

Grootveld 2 afd

  • Lonneke Bink
  • Julie van Dielen
  • Carmen van Gennep
  • Schuyler Langley
  • Jada Sykes