Cometitieteams senioren

Hieronder vind je de teamindeling voor alle senioren competitieteams.

  • Speelschema's zijn te vinden op knltb.nl
  • Speelschema voor de zomeravondcompetitie (woensdagavond) komt begin april beschikbaar via knltb.nl
  • Aanvoerdersavond zal plaatsvinden op 30 maart a.s.
  • Voor vragen graag contact opnemen met Dennis Janssen of Maarten Bakx

Dinsdag Discrict

Dames Dubbel team 1 35+
afd. 3014, 2e klasse

  • Reijners Carla
  • Schoenmakers Thea
  • Mostart Liesbeth
  • Petra Jordens
  • Gertie Gielkens
  • Miriam Mooren

Woensdag Discrict

Dames Dubbel team 1 17+
1e klasse

  • Sabien Perey
  • Wieneke Groot
  • Sandra Claessen
  • Birgit Schmitz
  • Climmy Keijsers
  • Danique Tellings

Dames Dubbel team 1 17+
3e klasse

  • Loek Rooden
  • Sonja Koning
  • Sabine Hamberger
  • Miel Mulders

Donderdag Discrict

Gemengd dubbel team 1 (17+)
afd. 0623, 4e klasse

  • Jo Waeijen
  • Peter Seuren
  • Eveline van den Nieuwenhuijzen
  • Tanja Hermkens

Dames dubbel team 1 (17+)
afd. 3733, 4e klasse

  • Linda van den Einden
  • Sandra op de Kamp
  • Claudine Roselle
  • Carmen van de Stelt
  • Annerieke Ray Engels
  • Susanne van Keeken

8/9 competitie Team 1
afd. 0023, 1e klasse

  • Marc Brouns
  • Loni Houben
  • Bas Knijnenburg
  • Marcel Loman

8/9 competitie Team 2
afd. 0024, 1e klasse

  • Monique van Eldik
  • Resie Forschelen
  • Henk Meinen
  • Ruud van Roosmalen

8/9 competitie Team 3
afd. 0073, 2e klasse

  • Michel van Hest
  • Pim Vossen
  • Jaap Thomassen
  • Chris Horst

8/9 competitie Team 4
afd. 0074, 2e klasse

  • Marlou van Boxtel
  • Maud Jeukens
  • Bjorg Ray
  • Gilles Vissenberg

8/9 competitie Team 5
afd. 0040, 2e klasse

  • Vivian Hendrix
  • Ciel Vleeshouwers
  • Roy Smeets
  • Oscar Faber

8/9 competitie Team 6
afd. 0045, 2e klasse

  • Silvia Schlangen
  • Shoshan Brouns
  • Bart Harteloh
  • Frank Vos

Vrijdagavond Discrict

Heren dubbel team 1 (35+)
afd. 2571, 4e klasse

  • Genechten Peter van (VCL)
  • Geerling Lex
  • Robert Hertel
  • Marco Pals
  • Balvers Alfons
  • Bas Tesser

Heren dubbel team 2 (35+)
afd. 2573, 4e klasse

  • Grein Huub (VCL)
  • Julicher Paul
  • Marc Vaessen
  • Koning Menno de
  • Mierlo Rene van
  • Nils Sips

Heren dubbel team 3 (35+)
afd. 2474, 4e klasse

  • Walenberg Paul
  • Peerboom Bart
  • Plaisier Maurice
  • Vlaar Mark
  • Jansen Edwin
  • van Herten Johan

Gem. dubbel team 1 (35+)
afd. 0913, 1e klasse

  • Bakx Maarten (VCL)
  • Janssen Ralph
  • Haren van Melchior
  • Fanny van Haren-Hilhorst
  • Broekhuizen Marielle
  • Consten Muriel

Gem. dubbel team 2 (35+)
afd. 0912

  • Frenken Stefan
  • Sonnemans Nicole
  • Heltzel Andrea
  • Mevissen-Gootzen, Janneke
  • Mevissen Dave
  • Frenken Christof

Gem. dubbel team 3 (35+)
afd. 0935, 2e klasse

  • Janssen Carl (VCL)
  • Coppen Dave
  • Hoef Marcel van
  • Janssen-Vervuurt Yvonne
  • Schreurs Mireille
  • Gehlen Jeroen
  • Gielkens Gertie
  • Julicher-Bartz Janine

Gem. dubbel team 4 (35+)
afd. 0974, 3e klasse

  • Masolijn Olaf (VCL)
  • Pesch Sjang
  • Eric Heeren
  • Carla van de Boel
  • Henriette Frenken
  • Bertien Paanakker

Gem. dubbel team 5 (35+)
afd. 0975, 3e klasse

  • Wiet Vullings
  • Frank , van de Essen
  • Verberk Frouke
  • Welsing-Peeters R.
  • Smulders Robert
  • Jeanneke Vullings (VCL)

Gem. dubbel team 6 (35+)
afd. 1018, 4e klasse

  • Marleen Linssen
  • Deenen Jack (VCL)
  • Op het Broek Yvonne
  • Wiel Niessen

Gem. dubbel team 7 (35+)
afd. 1014, 4e klasse

  • Sabine van Doorn
  • Joop van Doorn (VCL)
  • Marc Pesch
  • Liesbeth Janssen (VCL)
  • Ariënne Dronkers
  • Niessen Ties
  • Maurice de Feijter

Gem. dubbel team 8 (35+)
afd. 1015, 4e klasse

  • Désirée Steenman
  • Smeets Edith
  • Daniella Dumont-Palm
  • Cons Boonen
  • Maarten Coolegem (VCL)
  • Hans Breuer

Gem. dubbel team 1 (17+)
afd. 0775, 4e klasse

  • Sandra op de Kamp (VCL)
  • Suzanne van Keeken
  • Ivo Groteclaes
  • Jeroen van Thiel
  • Endy van den Hurck
  • Saar Tesser
  • Don Frencken

Zaterdag

Team 1 Meisjes t/m 17 jaar

  • 1) Nonna Hamans (05)
  • 2) Julie Hertel (05)
  • 3) Milou Klingen (08)
  • 4) Floor Küster (07)
  • 5) Jada Sykes (05)

Team 2 Meisjes t/m 17 jaar

  • 1) Lonneke Bink (05)
  • 2) Julie van Dielen (03)
  • 3) Carmen van Gennep (04)
  • 4) Schuyler Langley (06)
  •  

Gemengd Senioren 5 (5e klasse)
Heren 3 7e klasse

  • 1) Wouter Bink
  • 1) Jules Breuer (02)
  • 2) Juul van den Borst
  • 2) Jens Duyfjes (03)
  • 3) Jeroen Goossens
  • 3) Jelle Gerardts (03)
  • 4) Gina-Maria Jakobs (03)
  • 4) Roy Goossens (02)
  • 5) Ariana Kazem
  • 5) Jip van Hoef (02)
  • 6) Naomi Vullers (00)
  • 6) Luke Steegh (02)

Meisjes t/m 17 jaar

  • 1) Valerie von Bose (03)
  • 2) Laurie Cremers (01)
  • 3) Debbie Heber (02)
  • 4) Imke Küster (05)
  • 5) Minka Simons (05)

Zaterdag Discrict

Heren Team 1 (17+)
afd. 1065, Hoofdklasse

  • Quaedvlieg Guus (VCL)
  • Quaedvlieg Yannick
  • Roger Vrencken
  • Dennis Janssen
  • Nils Kusters

Heren Team 2 (17+)
afd. 1156, 4e klasse

  • Rob Arts
  • Tom Gorissen
  • Engelen Dennis
  • Joep Janssen
  • Bart Steenman (VCL)

Gemengd Team 1 (35+)
afd. 0212, 2e klasse

  • Sabien Perey (VCL)
  • Wieneke Groot
  • Majan van den Ham
  • Rob le Haen
  • Emile Schlicher

Gemengd Team 2 (35+)
afd. 0219, 3e klasse

  • Sabine Koopman-Lyon
  • Marlijn Seelie
  • Vanessa Arents
  • Roshan Sykes
  • Ross Lyon
  • Jasper Haaksma

Gem. Dubbel Team 1 (35+)
afd. 0421, 2e klasse

  • Rooden Loek
  • Koning Sonja (VCL)
  • Marit Langeslag
  • Arthur de Quillettes

Gemengd Team 1 (17+)
afd. 0044, 2e klasse

  • Wendy van Horen
  • Anne van der Loo - Janssen
  • Kristel Smeets
  • Ric Reulen (VCL)
  • Jorden Vossen
  • Climmy Keijsers
  • Roel Gerardts

Gemengd Team 2 (17+)
afd. 0045, 2e klasse

  • René Hendriks
  • Mirjam Stroetenga
  • Menno Arents
  • Anne de Ponti
  • Martine de Ponti (VCL)
  • Carin Franssen-Hendriks
  • Math de Ponti

Gemengd Team 3 (17+)
afd. 0045, 2e klasse

  • Ralph Bercx
  • Quint Mooren
  • Robert Dumont
  • Vronie Roorda
  • Nicole Hoogmans
  • Nathalie Drabbe
  •  

Gemengd Team 4 (17+)
afd. 0066, 3e klasse

  • Claessen Sandra
  • Delwig Bob (VCL)
  • Ham Jantine van de
  • Benny Rutten
  • Marco Peeters
  • Nicole Tellings
  • Patrick Doemges

Heren Team 1 (35+)
afd. 1307, 1e klasse

  • Kessels Roger
  • Roel Stroeken (VCL)
  • Bart Schoenmakers
  • Lei Feijen
  • Roger Nelissen
  • Mark Gerardts
  • Stefan Koch

Heren Team 2 (35+)
afd. 1313, 2e klasse

  • Kersten Rob
  • Vervuurt Adwin (VCL)
  • Neefs Michel
  • Jan Pieter van Welsum
  • Ted Brentjens

Heren Team 3 (35+)
afd. 1322, 3e klasse

  • Geurtz Roger (VCL)
  • Heuvelen Gert van
  • Tinnemans Jeroen (VCL)
  • van Ratingen Rene
  • Bakx Maarten (VCL)
  • van Haren Melchior

Heren Team 4 (35+)
afd. 1330, 4e klasse

  • Noijen Lei
  • Ijdema Sjoerd (VCL)
  • Roodbeen Leon
  • Wolters Theo
  • Schrader Rene

Dames Team 1 (17+)
afd. 2600, Topklasse

  • Birgit Schmitz
  • Reijners Eefje
  • Anouk Druncks (VCL)
  • Ellen Schoenmakers
  •  

Dames Team 2 (17+ )
afd. 2636, 2e klasse

  • Henriette de Roo
  • Kersten Nicole
  • Ineke Metsemakers
  • Hermans Babette (VCL)
  • Bongaerts Petra
  • Wieneke Stroeken
  • Annerieke Ray-Engels

Meisjes team 1 (11 t/m 14)
afd. 5500, open klasse zaterdagmorgen

  • Julie van Dielen
  • Carmen van Gennep
  • Jada Sykes
  • Lonneke Bink
  •  
  •  
  •  

Meisjes team 1 (11 t/m 14)
afd. 5500, open klasse zaterdagmorgen

  • Nonna Hamans
  • Julie Hertel
  • Milou Klingen
  • Floor Kuster

Zondagmorgen Landelijk

Gemengd team 4
afd. 0040, 3e klasse

  • Sem Biermans
  • Jelle Klingen
  • Stef Sniekers
  • Carmen Albers
  • Sanne Brull
  • Lara Steegh

Gemengd team 5
afd. 0091, 5e klasse

  • Wouter Bink
  • Juul v/d Borst
  • Jeroen Goossens
  • Ariana Kazem
  • Naomi Vullers
  •  

Heren team 1
afd. 0591, 5e klasse

  • Knoops Maurice
  • Hendriks Bart
  • Roel Spee
  • Jose Luis Almagro
  • Hans van Lingen

Heren team 2
afd. 0665, 7e klasse

  • Rogier Kok
  • Sjoerd Janssens
  • Frank Thissen
  • Ron Huskens
  • Ruud van Lottum

Meisjes team 1 (t/m 17)
afd. 3509, 1e klasse

  • Valerie von Bose
  • Minka Simons
  • Debbie Heber
  • Gina-Maria Jakobs
  • Imke Kuster