Trainingsgroepen

Zomertrainingen RTC N.I.P. 2017
 
Jean
 
Maandag 16.30-17.30 uur:
1) Luke Evers
2) Roos Schellen
3) Tom Feijen
4) Sam Tinnemans
 
Woensdag 16.00-17.00 uur:
1) Ties van de Vin
2) Jesper Lormans
3) Koen Steenman
4) Ties Kurvers
5) Ward Vissenberg
6) Nils Bouma
7) Freek Guffens
8) Daniel Naedenoen
 
Woensdag 17.00-18.00 uur:
1) Sophie Ray
2) Sarah Ray
3) Evy Kivit van Haaften
4) Larissa Stoks
5) Noah Langley
 
Woensdag 18.00-19.00 uur:
1) Gina Jakobs 
2) Debbie Heber
3) Ariana Kazem
4) Laurie Cremers
 
Vrijdag 16.30-17.30 uur:
1) Rick Tellings
2) Ron Huskens
3) Jeroen Goossens
4) Wouter Bink
 
Vrijdag 17.30-18.30 uur:
1) Simone Vocking
2) Fleur Hertel
3) Ludivine Lima
4) Charlotte Kicken
5) Ellemijn Vaessen
6) Mare van Horen
7) Pleun Steenman
8) Sterre Kessels
9) Flore Smulders
 
Zaterdag 08.30-09.30 uur:
1) Sophie Ray
2) Sarah Ray
3) Evy Kivit van Haaften
4) Lode Nelissen
 
Zaterdag 10.30-11.30 uur:
1) Emily Knippenberg
2) Yanick Linssen
3) Josephine Kicken
4) Liz Engelen
5) Joost Maas
6) Veerle Vissenberg
7) Lilli Hamans
8) Valentine Lima
9) Larissa Stoks
 
Janou
 
Maandag 17.30-18.30 uur:
1) Floor Janssen
2) Selina Pellaers
3) Jasperina van Eldik
4) Roos Zeegers
5) Isa Remy
6) Jentel Sykes
7) Fiene Lebouille
8) Silke Vissenberg
 
Maandag 18.30-20.00 uur:
1) Minka Simons
2) Juul van den Borst
3) Imke Küster
4) Debbie Heber
5) Laurie Cremers
6) Naomi Vullers
7) Ariana Kazem
8) Gina Jakobs 
 
Woensdag 16.00-17.00 uur:
1) Jelle Theunissen
2) Jentel Sykes
3) Kjell Readhead
4) Milan Peeters
5) Nino Vos
6) Sjoerd Kessels
7) Simon Demandt
8) Tein Lebouille
9) Tim Beurskens
 
Woensdag 17.00-18.00 uur:
1) Ise Theunissen
2) Sophie Hanssen
3) Amber Avdic
4) Hana Pasagic
5) Isabelle Kersten
6) Valentine Lima
7) Raf van Horen
8)
 
Woensdag 18.00-19.00 uur:
1) Luke Evers
2) Tom Feijen
3) Sam Tinnemans
4) Julie Vrencken
5) Rodrigo Sonneborn
6) Isa Kivit van Haaften
 
Woensdag 19.00-20.00 uur:
1) Julie Hertel
2) Lonneke Bink
3) Jada Sykes
4) Carmen van Gennep
5) Mare van Horen
6) Julie van Dielen
7) Schyler Langley
8) Veerle Schreurs
9) Nonna Hamans
 
Vrijdag 16.00-17.30 uur:
1) Thomas Geukemeijer
2) Milou Klingen
3) Neo Arents
4) Rowan Spee
 
Vrijdag 17.30-18.30 uur:
1) Sophie Ray
2) Sarah Ray
3) Isabelle Kersten
4) Lode Nelissen
 
Vrijdag 18.30-19.30 uur:
1) Owen Langley
2) Koen Steenman
3) Rodrigo Sonneborn
4) Jesse Vrencken
 
 
 
 
Vrijdag 19.30-20.30 uur:
1) Jelle Gerardts
2) Jip van Hoef
3) Roy Goossens
4) Jens Duyfjes
5) Ties van de Vin
6) Jules Breuer
7) Luke Steegh
8) Julie Hertel
9) Stan Stroeken
 
Yannick
 
Maandag 16.00-17.00 uur:
1) Casper Ray
2) Andries Ubags
3) Frederique Nelissen
4) Nieuwe leden
5)
6)
7)
8)
 
Maandag 17.00-18.00 uur:
1) Raf van Horen
2) Yanick Linssen
3) Dominique Linssen
4) Steef Heuvelmans
5) Tessel Pfeiffer
6) Jikke Seelie
7) Jesse Petersen
8) Steven Broere
9) Noah Langley
 
Maandag 18.00-19.00 uur:
1) Lorena Stoks
2) Anouk Peters
3) Noëlle Tonnaer
4) Mareine Smulders
5) Anna Herklots
6) Corrie Hulsbosch
7) Lara Al Dweib
8) Rosalyn van Eldik
9) Yelisabeth van Eldik
 
 
 
 
 
 
Donderdag 16.00-17.00 uur:
1) Celeste Maes
2) Bruin Verhaegh
3) Jara Hamans
4) Lois Readhead
5) Teige Brugman
6) Guusje Pregled
7) Lani Vos
8)
 
Donderdag 17.00-18.00 uur:
1) Jayden Walschot
2) Job Mevissen
3) Johan Ubags
4) Rowan Brugman
5) Merijn Sibbing
6) Indi Mahadew
7) Amber Beurskens
8)
 
Donderdag 18.00-19.00 uur:
1) Casper Vocking
2) Jordi Bierbaum
3) Anna van Nieuwenborg
4) Charlotte Nelissen
 
Donderdag 19.00-20.00 uur:
1) Simone Vocking
2) Fleur Hertel
3) Bibi Frencken
4) Ise Loman
5) Ellemijn Vaessen
6) Lisa Heeren
7) Pleun Steenman
8) Julie van Dielen
9) Afke Bouwels
 
Ruud:
 
Zaterdag 10.00-11.00 uur:
1) Jeslyn Martina
2) Nikki Beurskens
3) Teun Ramaekers
4) Youp van Asten
5) Alisa Bonné
6) Isabel Jespers
7)
8)